Четвертий день в “Autumn School Dortmund 2023”

День 4 навчання в Дортмундській школі.

Четвертий день нашого навчання в Дортмунді був наповнений новими враженнями та активною діяльністю.

Четвер ми розпочали із зустрічі з ректоркою ЗУНУ, Оксаною Десятнюк. Дякуємо їй за розвиток освітніх процесів та підтримку.

Впродовж дня ми брали участь у Workshop “Cloud Tools for Big Data Processing”. Цей семінар відкрив перед нами нові горизонти у сфері аналізу даних.

Після цього ми взяли участь у цікавому практичному занятті з розв’язання кейсу, де ми застосовували отримані знання до реальних ситуацій бізнесу. Групова співпраця та аналітичні навички виявилися важливими для успішного завершення завдань.

День виявився насиченим і продуктивним, даруючи нам навички та знання, які допоможуть нам в подальшій кар’єрі. Ми готові до нових викликів та можливостей!