П’ятий день в “Autumn School Dortmund 2023”

Дортмундська школа: 5-й день та захист проєктів.

Останній день в Дортмундській школі був особливим і важливим, оскільки відзначався захистом проєктів. Це була дійсно захоплююча подія, яка підкреслила творчість, наполегливість та інтелект наших студентів.

Захист проєктів – це час, коли наші студенти мають можливість продемонструвати своє глибоке розуміння різних тем. Протягом цілого тижня вони працювали над своїми завданнями, проводили дослідження та розвивали свої навички. Вони поділилися результатами своєї праці з викладачами та однокурсниками.

Цьогорічні проєкти були неймовірно різноманітними. Вони охоплювали розробку офісного простору для компанії “ERA” і діджиталізацію підприємств. Студенти представили вражаючі презентації, у яких вони не лише висвітлили результати свого дослідження, але й відповіли на запитання журі, проявивши глибоке розуміння обраної теми.

5-й день та захист проєктів у Дортмундській школі визнані подіями, що відзначають талант та потенціал наших студентів. Це також свідчить про те, що освіта – це більше, ніж просто набуття знань; це розвиток навичок, критичного мислення та здатності працювати в команді.

Ми пишаємося нашими студентами та їхніми досягненнями на захисті проєктів і віримо, що вони мають яскраве майбутнє перед собою. Дортмундська школа продовжує надихати та розвивати лідерів завтрашнього дня.