Третій день в “Autumn School Dortmund 2023”

День 3 навчання в Дортмундській школі.

Третій день навчання в Дортмундській школі відзначився надзвичайною інтенсивністю та захопленням.

Ранок розпочався з поглибленого вивчення теми “Cryptocurrencies” за участю провідного експерта в цій галузі, Elvin Alirzayer. Окрім цього, була захоплююча лекція на тему: “Dense Neural Networks”. Їх цікаві виступи та високі рівні знань своїх галузей захопили всіх учасників.

Після обіду наші групи активно працювали над розробкою проектів. Спільні дискусії, брейншторми та інноваційні ідеї розцінюються як ключові етапи нашого навчання. Та після такого напруження дня нас приємно здивували, зробивши “Pizza party”.

Але цей день не завершився зібраннями та навчанням. Вечір приніс велику подорож на озеро, де учасники мали можливість розслабитися, насолодитися неймовірними краєвидами та провести час у неформальній атмосфері. Вечірня прогулянка стала чудовим способом підсилити зв’язки в групі та відпочити від навчання.

Навчання в Дортмундській школі триває, а наші учасники не лише збагачуються знаннями, а й насолоджуються моментами відпочинку, які роблять цей досвід ще більш незабутнім та цінним.