Другий день в “Autumn School Dortmund 2023”

5 вересня – День 2 навчання в Дортмундській школі.

Другий день навчання в Дортмундській школі виявився ще більш захоплюючим та насиченим подіями.

Ранок розпочався з цікавої лекції від викладачів азербайджанського університету. Їх ентузіазм та знання заворожили всіх учнів.

Учасники школи також взяли участь у захопливому стартапі. Студенти мали можливість самостійно розробити бізнес ідею та дослідити її, після чого презентувати.

Після обіду учасники розділилися на групи для спільної роботи над проектами, які вони мають зробити впродовж школи. Тут вони виявили свою креативність та командний дух, спільно розробляючи ідеї та плани для майбутніх проектів.

На завершення дня відбувся захоплюючий вечір, під час якого студенти поділилися своїми враженнями від навчання та обговорили плани на майбутнє. Всім було цікаво і весело провести час разом.

День 2 в осінній школі був наповнений новими знаннями, цікавими зустрічами та незабутніми моментами. Навчання продовжується студенти очікують на нові виклики та можливості.