Зимова школа ALIoT WINT 2019

31 січня – 6 лютого 2019 року проводиться Зимова школа в рамках проекту Erasmus+ ALIoT «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications»: перших три дні на базі нашого університету, а наступні у м. Яремче.

У роботі зимової школи прийняли участь представники із:

• Університету Ньюкасла (Велика Британія), зокрема проф. Кріс Фліпс (Cris Phillips);
  • Університету Лідса (Велика Британія), зокрема доцент Ейліан Кор (Ah-Lian Kor) та проф. Горбенко Анатолій (Gorbenko Anatolii);
  • Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (на чолі з проф. В`ячеславом Харченком та Олегом Ілляшенком, які є ініціаторами проекту);
  • Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (на чолі з доц. Георгієм Воробцем);
  • Запорізького національного технічного університету (на чолі з доц. Равілем Кудерметовим);
  • Тернопільського національного економічного університету (на чолі з проф. Анатолієм Саченком);
  • Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (на чолі з проф. Інною  Скарга-Бандуровою);
  • Одеського національного політехнічного університету (на чолі з проф. Дмитром Маєвським та проф. Олександром Дроздом);
  • Чорноморського національного університету ім. П. Могили (на чолі з проф. Юрієм Кондратенком);
  • IT Alliance (Олена Голембовська).

Тернопільський національний економічний університет представляли професори Анатолій Саченко, Василь Яцків та Володимир Кочан, доценти Василь Коваль, Мирослав Комар, Павло Биковий, Наталія Яцків, Збишек Домбровський, старші викладачі Діана Загородня, Тарас Лендюк, інженер Галина Крива, студенти Іван Кіт, Андрій Каньовський, Соломія Яцків та Олег Бандрівський.

Учасники зимової школи представили свої напрацювання у розробці курсів, модулів, тренінгів, лабораторних занять із курсу «Інтернет речей».

Крім основної частини зимової школи, учасники, також, 31 січня переглянули виставу «Ніч перед Різдвом» у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, 2 лютого відбулась екскурсія містом, після якої учасники мали спільну вечерю у ресторані «Максим».

Друга частина (у м. Яремче) складалась із тренінгів, роботи в командах, дискусій та презентацій команд-учасників проекту. Також на другій частині відбулось офіційне закриття Зимової школи WINT 2019.

Під час другої частини відбулась гра-конкурс, на котрій команда ТНЕУ разом із командою Чорноморського національного університету імені Петра Могили (на чолі з проф. Юрієм Кондратенком) зайняли перше місце.

Проф. Саченко Анатолій Олексійович представив команду з ТНЕУ та розповів про поточні результати виконання проекту ERASMUS + Aliot.

К.т.н. Биковий Павло Євгенович представив доповідь з аналізом хмарних платформ для Інтернету речей та розповів про використання платформи ThingSpeak для роботи над задачею обліку транспортних засобів. ThingSpeak яка дозволяє аналізувати і візуалізувати дані за допомогою MATLAB.

Випускник ТНЕУ, магістр Каньовський Андрій Андрійович,  виступив із доповіддю на тему «3D LED Cylindrical Display for IoT», у якій розглянув відомі аналоги та особливості пристрою 3D LED циліндричного дисплея, запропоновано спосіб підключення до Інтернету та можливості використання у сфері IoT.

Студент групи КН-42, Кіт Іван Романович, представив доповідь “Drone Control Training” в якій розглянув особливості побудови, характеристики та можливості програмування дрону Tello. Учасники Зимової школи мали змогу керувати дроном та створити власні програми керування дроном.

На завершення відбулося нагородження учасників сертифікатами участі у зимовій школі, а також обговорення перспективних напрямів співпраці в рамках проекту між університетами України.