Спільний науковий семінар

11 січня 2019 р.  в Тернопільському національному економічному університеті відбувся спільний міжкафедральний науковий семінар: Досягнення і виклики комп’ютингу” (Advances & Challenges in Computing), на якому були присутні працівники кафедр ІОСУ, ЕКІ, КН, КБ, НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем, представники з Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Одеського національного політехнічного університету та Національного університету «Львівська політехніка».

На семінарі було представлено доповіді викладача ТНЕУ, Ліп’яніної Христини Володимирівни по темі кандидатської дисертації  «Інформаційна технологія моделювання та аналізу туристичного попиту на основі когнітивно-статистичного підходу» та к.т.н., доцента Національного університету «Львівська політехніка»  Мичуди Лесі Зиновіївни по темі докторської дисертації «Теорія і практика аналого-цифрових функціональних перетворювачів на комутованих конденсаторах».