Зустріч із випускниками м. Борщів

9 листопада 2018 р. на базі ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів м. Борщів (Тернопільська обл., Борщівський р-н.), відбулась зустріч представників кафедри ІОСУ доц. Карачки Андрія Федоровича та викладача Осолінського Олександра Романовича з учнями старших класів середніх навчальних закладів, всього в зустрічі взяли участь більше 50 учнів.

Доц. А. Карачка розповів про кафедру та її діяльність в Україні та закордоном, про Науково-дослідний інституту інтелектуальних комп’ютерних систем. Викладач О. Осолінський розповів про зміст та особливості навчання за спеціальністю «Комп’ютерні науки» та про програми академічних обмінів із європейськими та американськими університетами, представив нові інформаційні технології, Інтернет Речей(Internet of Things), Big Data та інші.

Викладачі відповіли на питання учнів та вчителів, серед яких були багато питань про подвійну освіту та можливість студентів займатись науковими дослідженнями на базі НДІ ІКС.