Зустріч із випускниками м. Монастириськ

8 листопада 2018 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Монастириська (Тернопільська обл, Монастириський р-н.), відбулась зустріч представників кафедри ІОСУ проф. Анатолія Саченко та доц. Олександра Осолінського з учнями старших класів середніх навчальних закладів, всього в зустрічі взяли участь 50 учнів. Проф. А. Саченко надав інформацію про кафедру та її діяльність інноваційного характеру на основі сплаву науки і освіти та широкої інтеграції в міжнародну освітянську спільноту, розповів про зміст та особливості навчання за спеціальністю «Комп’ютерні науки» з акцентом на міжнародну співпрацю з університетами Європи і США.

Крім того, виступив доц. О. Осолінський, детально пояснивши нові інформаційні технології, Інтернет Речей(Internet of Things), Big Data та інші. Викладачі відповіли на багаточисельні питання учнів та вчителів. На закінчення сторони підписали Угоду про співробітництво.