Відеоробота №5 форуму III – ІTodayWUNU “БайтШкола:покращення освітнього процесу за допомогою ШІ”

Опис: “БайтШкола” – саме таку назву має проєкт, презентований учнями 4 школи у Тернополі, метою якого є покращення освітнього процесу за допомогою штучного інтелекту. Проєкт передбачає створення робота, оснащеного записувальними пристроями і штучним інтелектом задля контролю якості подання матеріалу від вчителів і усних відповідей учнів. Окрім того, робот надаватиме особисті поради щодо покращення освітнього матеріалу або поглиблення знань. Більше про ресурси, актуальність та інші аспекти дивіться в нашому відео!

Автор: Демчук Тетяна, Марків Артем,Прудиус Олег, Петров Данило, Кобилянський Владислав, Вʼюшин Вікторія

Навчальний заклад: ТЗОШ 4