Відбулась лекція “Інструменти ШІ у прикладному додатку uuBusinessChat” від Unicorn

Лекція від Unicorn: Інструменти ШІ у прикладному додатку uuBusinessChat!

Сьогодні студенти 2 та 3 курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» мали можливість відвідати лекцію від компанії Unicorn. Тема лекції – «Інструменти ШІ у прикладному додатку uuBusinessChat». Це було захопливе поглиблення у світ інноваційних рішень та передових технологій.

Під час лекції представники Unicorn розкрили найсучасніші інструменти штучного інтелекту, використані в їхньому додатку uuBusinessChat. Студенти змогли дізнатися про алгоритми машинного навчання, які забезпечують ефективну обробку даних та покращення користувацького досвіду. Також було розглянуто аспекти застосування природної мови в чат-ботах для автоматизації бізнес-процесів.

Особливу увагу було приділено можливостям, які компанія Unicorn надає студентам у 2024 році. Представники компанії описали програми стажування та можливості працевлаштування для майбутніх IT-фахівців.

У цій зустрічі з Unicorn студенти отримали важливі знання та натхнення для свого подальшого професійного розвитку. Ми вдячні компанії за цю можливість та з нетерпінням чекаємо подальших інноваційних проектів та співпраці з нею у майбутньому!