Відбулась зустріч із Романом Рудяком – представником Eleks

Сьогодні студенти спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” отримали надзвичайну можливість почути доповідь від Романа Рудяка, представника компанії Eleks, за підтримки тернопільського ІТ Кластеру, як стати справжнім професіоналом у цій галузі!

Роман поділився своїм багатим досвідом та знаннями зі студентами. Його доповідь була спрямована на те, щоб підкреслити важливість постійного самовдосконалення та навчання. Він зазначив, що сучасні технології швидко змінюються, тому для того, щоб бути на кшталті, потрібно постійно вчитися і розвиватися.

Одним з ключових моментів його промови була розмова про заробітну плату. Він підкреслив, що ІТ сфера – це не лише захоплива та перспективна галузь, але й одна з найбільш вигідних у плані фінансового стану. Однак, він наголосив, що висока заробітна плата є результатом плідної праці та навичок, які студенти зможуть отримати, вчитися та вдосконалювати університетських роках. Закликав застосовували знання на практиці, брати участь у проектах та стажуваннях, що допоможе їм збагатити свій досвід та підготуватися до майбутніх викликів у сфері ІТ.

Ця зустріч із Романом Рудяком стала істинним джерелом натхнення для студентів, які тепер ще більше мотивовані досягти висот у своїй кар’єрі в галузі комп’ютерних наук. Нехай кожен студент пам’ятає, що від самодисципліни, наполегливості та постійного розвитку залежить їхнє майбутнє успішне становлення як професіоналів у світі інформаційних технологій!