Знайомство 1 курсу з бібліотекою

Недавно наш перший курс відправився на захопливу екскурсію до бібліотеки ім. Л.Каніщенка Західноукраїнського національного університету @library_wunu. Це місце, наповнене знаннями та історією, яке надихає до вивчення нового та поглиблення у світ науки.

Екскурсія дозволила долучитися до багаторічної традиції спільного дослідження та відкриттів. Студенти дізналися про цікаві архівні матеріали, які допомагають у розвитку нашої спеціальності та розкривають безмежні можливості.

Надіємось, що ця зустріч із бібліотекою надихне студентів на подальші досягнення та дослідження в сфері комп’ютерних наук. Колектив кафедри готовий до нових викликів та навчання, щоб долучитися до спільної мети – вдосконалення світу інформаційних технологій.