День знань в ЗУНУ “Молодь України – сила Батьківщини”

31 серпня у Західноукраїнському національному університеті урочисто зустрічали першокурсників – молодь України, її майбутнє, цвіт нації!
Студенти, академічна спільнота, батьки та гості вітали ректора ЗУНУ Оксану Десятнюк, голову вченої ради ЗУНУ Андрія Крисоватого, митрополита Тернопільського і Кременецького  Нестора та духовенство, міського голову Тернополя Сергія Надала, заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктора Устенка, голову Наглядової ради ЗУНУ Анатолія Гулея, проректора з науково-педагогічної роботи Віктора Островерхова, проректора з наукової роботи Миколу Дивака, проректора з науково-педагогічної роботи Уляну Коруц, проректора з питань соціально-економічного розвитку Василя Булавинця.

Дорогі наші студенти! Сьогодні ви відкривали двері до найбільшого світу знань, можливостей та особистого зростання, де ваша мотивація й наполегливість стануть запорукою досягнень. Бажаємо, щоб ваша студентська дорога була насиченою та незабутньою!