Запрошуємо взяти участь у 4-х денному буткемпі

До уваги студентів ЗУНУ!

Якщо ви хочете отримати навички міжнародної комунікації у сфері інновацій та стартапів, познайомитися із топовими спікерами, здобути досвід із написання проєктних заявок та мати змогу представити їх міжнародним експертам, запрошуємо вас взяти участь у 4-х денному буткемпі «International Cooperation in Entrepreneurship for Sustainable Development», який відбудеться у жовтні 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Програма буткемпу передбачає лекції, воркшопи, дискусії.

Також ви зможете долучитися до XII міжнародного фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Сhallenge 2023”.

Зацікавила пропозиція – заповніть форму за посиланням. (Прикріпили у шапці профілю).
На основі поданих заявок міжнародний відділ ЗУНУ сформує команду студентів, які працюватимуть над спільним проєктом.

Головні напрями:
– Оборона і безпека: оборонно-промисловий комплекс;
– Інформаційні технології, кібербезпека;
– Промисловий хайтек. Авіація і космос;
– Цивільна і військова інфраструктура;
– Екологічна і енергетична безпека;
– Біомедична інженерія і здоров’я людини;
– Аграрна інженерія і продовольча безпека;
– Транспорт і логістика.

Змінюйте країну та реалізовуйте свої мрії!