Відбувся захист бакалаврських робіт наших студентів

Нещодавно відбувся захист робіт бакалаврів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки”.

У своїх доповідях вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень, а на запитання членів комісій давали вичерпні відповіді.

Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень виконання бакалаврських робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю в провідних компаніях та установах.

Вітаємо бакалаврів з успішним захистом бакалаврських робіт та бажаємо подальших успіхів!

З повагою та любов’ю кафедра інформаційно-обчислювальних систем і управління Західноукраїнського національного університету!