Благодійний перегляд фльму

В п’ятницю, 28 жовтня, студенти Комп’ютерних наук зібрались разом, щоб взяти участь у благодійному зборі коштів, а заодно і подивитись фільм, який обирали напередодні в історіях інстаграм-сторінки.

За результатами вирішального голосування, яке закінчилось рівно о 16:00 в день перегляду, було обрано комедійно-драматичний фільм «1+1: Нова історія».

В аудиторії на глядачів вже чекали попкорн та напої.

Ми дякуємо всім, хто знайшов час та був присутнім на цій події і тим, хто не зміг прийти, але не залишився байдужим.

Особисто хочемо подякувати Андрію Якимишину, студенту магістратури, який вніс значний вклад у цей збір коштів, а також нашим викладачам, що активно долучилися і допомогли донатом.

Загалом нам вдалося назбирати майже 15 тисяч! Всі гроші буде передано на закупівлю планшетів для ЗСУ.

Сподіваємось, студенти гарно провели час та будуть і надалі відвідувати подібні заходи, які влаштовує студентський актив Комп’ютерних наук.