Наші студенти на ФАЙНОМУ.IT-2022

20 жовтня відбулася щорічна шоста конференція “Файне.ІТ-2022”, яка була організована Тернопільським ІТ Кластером в Українському Домі “Перемога”. На заході виступили 6 спікерів з презентаціями різних тем, а саме:

1.”Тернопіль SMARTCity”;
Спікер: Юрій Дейнека. Директор Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради.
2.”Помітне резюме та блискуча співбесіда: як відокремити себе серед інших кандидатів?”;
Спікер: Юлія Далібук. CMO robota.ua.
3.”Внутрішня кухня інтервьювера або як успішно пройти співбесіду”;
Спікер: Олександр Паламарчук. C++ Software Development Lead, Softserve.
️ 4.”.NET розробник. Один приклад із 100500 можливих варіантів”;
Спікер: Роман Рудяк. Senior Software Development ELEKS.
5.”Топ-10 викликів використання AI в продукті”;
Спікер: Анатолій Денис. Founder & CEO SaaSJet.
‍ 6.”Кібератаки та засоби протидії”;
Спікер: Максим Ященко. Начальник Служби інформаційної безпеки UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
7.”Міська система відеоспостереження”;
Спікер: Святослав Журовський. Директор КП ТМР “Тернопіль Інтеравіа”.

Наші студенти мали змогу особисто поспілкуватись з представниками  ІТ-компаній міста, отримати відповіді на запитання, що їх цікавили, дізнатись про різноманітні курси та можливість працевлаштування.

А також не залишились без подарунків та сувенірів від різних ІТ-компаній за участь у квізах та розіграшах призів.