Відкриття наукової школи професора Анатолія Саченка

У межах Третього Міжнародного тижня відбулося відкриття наукової школи професора Анатолія Саченка.
Анатолій Олексійович – засновник галузевої науково-дослідної лабораторії автоматизованих систем збору і обробки інформацій, також засновник Українсько-американської програми з комп’ютерних наук та Українсько-німецького навчально-дослідницького центру, засновник студентської філії об’єднаного відділення обчислювального інтелекту і приладобудування міжнародного інституту електротехніків та електронників ІЕЕЕ, засновник міжнародної конференції «IEEE International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications»( IDAACS) з 2001, що неодноразово отримувала відзнаки ІЕЕЕ та міжнародного наукового журналу “Комп’ютингу”, індексованого науко-метричною базою Scopus. Радник студентської філії і заступник керівника об’єднаного відділення обчислювального інтелекту і приладобудування міжнародного інституту ІЕЕЕ.
Має почесне звання «Заслужений винахідник України» (1992 р.) і «Почесний професор університету» (2016 р.), нагороджений Подякою МОН України (2020 р, Грамотою Тернопільської ОДА (2006 р.). У даний час є науковим керівником НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем, де виконано більше 25 міжнародних проектів за програмами INTAS, CRDF, STCU, NSF, HATO, FP7, DAAD. Керівник команди НДІ ІКС-ЗУНУ в рамках діючого проекту Erasmus + Cross-domain Competences for Health and Safe Work in the 21st Century (WORK4CE) та проекту Virtual Master Cooperation Data Science (ViMaCs) за програмою DAAD. Керівник міжнародної конференції «IEEE International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications», яка проводиться кожні два роки з 2001. Почесний голова міжнародного симпозіуму «IEEE International Symposium on Wireless Systems within the IDAACS Conferences», який проводиться з 2012 року.