ІТ – ПЕРСПЕКТИВА 2020

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні  ІІІ-Західноукраїнський форум “ІТ-Перспектива” відбувся дистанційно.

До участі в форуму долучилися учні 10 – 11 класів загальноосвітніх шкіл.

Про  спеціальність “Комп’ютерні науки” та переваги навчання у нас розповіли  студенти 4 курсу – Богатирчук Влад та Чижовська Зоряна.

Наша команда представила школу “Інформаційних Технологій Майбутнього”, де кожний учасник обрав для себе напрям до вподоби, а саме:

• інтернет-речей;
  • доповнена реальність;
  • програмне керування дронами;
  • робототехніка.

Для всіх присутніх був  розіграш цікавих подарунків!

Такі заходи дають можливість учням з усіх шкіл України дізнатися більше про ІТ  – сферу та важливі кроки до здубуття ІТ – освіти!

Форум організовується за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Асоціації фахівців комп’ютерних інформаційних технологій, Організаторів IEEE 11th International Conference on Advanced Computer Information Technologies.