Участь в міжнародній науково-практичній конференції з управління проектами

18 травня 2018 р. у Київському національному університеті будівництва та архітектури відбулася відкрита XV Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами у розвитку суспільства» на тему «Управління проектами в умовах переходу до поведінкової економіки». В конференції прийняли участь представники Тернопільського національного економічного університету.

Основний акцент торкався трансформаційних процесів та інтеграції міжнародних стандартів з управління проектами до сучасних світових тенденцій, зокрема поведінкової економіки.

Традиційно відбулося представлення доповідей, що представляли основні наукові школи управління проектами, в тому числі міжнародні з Німеччини, Туреччини, Азербайджану, Казахстану тощо.

Особливістю цьогорічного заходу було представлення організаторами ділової гри з управління проектами «Морський вовк». Ділова гра була проведена серед учасників конференції та сприяла засвоєнню основних поведінкових компетенцій проектного менеджера.