Привітання з успішним захистом магістерських робіт та врученням дипломів

З 2 по 5 лютого на кафедрі відбувались захисти магістерських робіт зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» ( освітні програми «Комп’ютерні науки» та «Управління проектами») студентами україномовної програми денної та заочної форм навчання, а також студентами англомовної програми денної форми навчання. До захисту були допущені магістерські роботи 47 студентів. Всі роботи захищено успішно.

А 6 березня відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-мігістрам. Привітати випускників прийшли декан, д.т.н., проф. Дивак М.П., завідувачі кафедр та викладачі. Студенти групи КНУПм-21 Федорович Віктор, Танасів Петро, Танасів (Топорницька) Ольга, Касьян Ріта, Дячук Мирослава та студенти групи КНм-21 Сигінь Юрій, Остапчук Андрій отримали дипломи з відзнакою.

Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр». Бажаємо Вам невичерпної енергії, натхнення, наполегливості, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом!