Робоча зустріч по проекту Erasmus+Aliot

12 січня 2018р. відбулась робоча зустріч команди ТНЕУ по проекту Erasmus+Aliot, в якій прийняли участь: зав. кафедри ІОСУ, проф. А. Саченко, проф. В.Яцків, доценти М. Комар, В.Коваль, З. Домбровський, П. Биковий та викладачі О. Осолінський, О. Дунець, Д.Загородня.

На зустрічі виступили: доц. З. Домбровський на тему «Technological Basis of the Smart Grid Concept for Innovative Electric Power Development Using the Smart Grid Concept» про структуру лабораторної роботи на тему «Мобільні сенсорні мережі для Інтернет смарт грід», доц. М.Комар про аналіз курсів «Штучний інтелект» та «Машинне навчання» Університету Коімба для розробки модуля «Глибоке навчання для інтернет-речей», проф. А.Саченко розповів про створення фільму про роботу автономного мобільного робота в ІоТ, викладач О. Осолінський про структуру лабораторної роботи № 1 «Система контролю інтенсивності транспортного потоку».