Олімпіада у містах Дрогобич та Стрий Львівської області

22 березня 2017 р. на базі ВНЗ «Дрогобицький механіко-технологічний коледж» (м. Дрогобич, Львівська область) відбулась регіональна олімпіада з інформатики та обчислювальної техніки. Всього в олімпіаді взяли участь 23 студенти.

Провели олімпіаду: к.т.н., доц. Комар М.П., к.т.н., доц. Карачка А.Ф., завідувач відділенням «Розробки програмного забезпечення та діловодства» Федисів Т.Б.

24 березня 2017 р. на базі ВНЗ «Стрийський коледж Львівського НАУ» (м. Стрий, Львівська область) відбулась регіональна олімпіада з інформатики та обчислювальної техніки. Всього в олімпіаді взяли участь 22 студенти.

Провели олімпіаду: к.т.н., доц. Комар М.П., к.т.н., доц. Карачка А.Ф., заступник директора з навчальної роботи Петринець Василь Юліанович, завідувач відділенням «Енергетики та комп’ютеризації» Попок Олексій Володимирович.