Олімпіада у містах Ходорів та Жидачів Львівської області

2 лютого 2017 р. на базі ЗОШ № 1 м. Ходорова Львівської області відбулась регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій для випускників середніх навчальних закладів. Всього в олімпіаді взяли участь 8 учнів.

Провели олімпіаду: к.т.н., доц. Комар М.П., к.іст.н., доц. Сапожник Г.В, к.т.н., доц. Карачка А.Ф., в.о. директора Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Чорний Р.М., вчитель інформатики Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Пелих Я.В.

Цього ж дня була також проведена олімпіада ще на базі ЗОШ № 2 м. Жидачіва Львівської області. Випробували свої сили 9 учнів. Олімпіаду провели: к.т.н., доц. Комар М.П., к.іст.н., доц. Сапожник Г.В, к.т.н., доц. Карачка А.Ф., директор Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Мальцева О.Т., вчитель інформатики Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Цюмрак Л.В.