Відбулася IIІ міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та взаємодії (IT&I-2016)»

8-10 листопада 2016 року відбулася IIІ міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та взаємодії (IT&I-2016)» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де взяли участь студенти Тернопільського національного економічного університету. Зокрема конференцію відвідала студентка групи УПм-21 Дунець О.В., де виступила із доповіддю «Мультиагентне управління плануванням ІТ проекту».

Конференція була присвячена інформаційним технологіям та їх взаємодії з управління проектами. На урочистому відкритті конференції 8 листопада, у Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка вітальне слово сказав доктор біологічних наук, проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з наукової роботи, Мартинюк Віктор Семенович.

На пленарному засіданні виступили: Тесля Юрій Миколайович, Анатолій Іванович Петренко, Бушуєв Сергій Дмитрович, Гребенюк, Олексій Володимирович, Білощицький Андрій Олександрович, Бичков Олексій Сергійович

Конференція тривала протягом 3-х днів та була поділена на вісім секцій:

Інформаційна аналітика та впливи, технології штучного інтелекту, інформаційні технології управління проектами, технології електронної освіти, математичні основи інформаційних технологій та взаємодій, інформаційні технології електронної комерції та електронного урядування, інформаційні технології захисту кіберпростору, інформаційні технології проектування та управління.

Доповіді учасників конференції супроводжувалися запитаннями науковців із різних куточків України, таких як Київ, Одеса, Суми, Чернівці, Харків, Львів, Тернопіль та інших. Усі роботи учасників конференції опубліковані.

_UQhwP0a-2A XplxHnRMxOw