Засідання Виконкому ІЕЕЕ Секції Україна

27 серпня у Києві проведено засідання Виконкому ІЕЕЕ Секції Україна, де були представлені всі ІЕЕЕ осередки і студентські відділення в Україні. Зі сторони об’єднаного осередку Секція ІЕЕЕ IEEE I&M/CIS Chapter у роботі виконкому взяв участь проф. Анатолій Саченко. Повістка дня включала наступні питання:

Аспекти роботи та реєстрація юридичного представництва ІЕЕЕ в Україні:Громадська Спілка «Українська Секція ІЕЕЕ»; Поточний стан фінансових операцій та особливості фінансової взаємодії з Громадською Спілкою «Українська Секція ІЕЕЕ», Координація конференцій, Правила та рекомендації Української Секції ІЕЕЕ щодо проведення ІЕЕЕ конференції в Україні, Святкові заходи пов’язані з 25річчям Секції: IEEE First Ukrainian Conference on Electrical and Computer Engineering (UKRCON); Допомога від Секції розвитку студентського членства та студентських відділень у 2017 році; Студентська Активність в Секції, Створення списків членів по чаптерам та організація виборів, Освітня активність та професійна активність, Розвиток членства, різне.

Після обговорення всіх питань домовились засідання Виконкому проводити не рідше як раз в рік.

IMG_20160827_122534_1

IMG_20160827_122620_2