Вітання від завідувача кафедри

Гостинно запрошуємо до веб-сайту кафедри інформаційно-обчислювальних система і управління ІОСУ. Ви знайдете багато корисної інформації відносно наших ступеневих програм бакалавра, магістра, кандидата (доктора) наук, навчальних планів, подробиць наукової діяльності, викладачів, інженерів та студентів. Ми заохочуємо Вас завантажити наш сайт і взнати, які привабливі навчальні програми ми пропонуємо як на бакалаврському та і на магістерському рівні, і які реальні перспективи Ви маєте для інтеграції в академічне і наукове середовище європейських і світових університетів.

Якщо Ви маєте питання відносно любого аспекту нашої діяльності або студентського життя ми заохочуємо вас контактувати з нами. Наші викладачі можуть провести цікаві і змістовні екскурсії по навчальних і наукових лабораторіях кафедри ІОСУ та НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем. Абітурієнти можуть провести день з нашими студентами, а студенти в рамках трансферу кредитів можуть зустрітися з гарантамми програм «Комп’ютерні науки», «Штучний інтелект» та «Управління проектами».

Наша місія полягає в тому щоб забезпечити високоякісні програми навчання в «Комп’ютерні науки», «Штучний інтелект» та «Управління проектами». Ми заохочуємо Вас дослідити що значить бути фахівцем з інформаційних технологій або керівником ІТ проектів і програм, і що ми конкретно пропонуємо на нашій кафедрі. Будь-ласка контактуйте з нами в любий час і ми допоможемо вибрати Вам кар’єру, яка приведе до майбутніх успіхів і задовольнить виклики сучасної інформаційної епохи.

Завідувач кафедри ІОСУ,

д.т.н., доцент. Комар М.П.