Завідувач кафедри,  доктор технічних наук

Комар Мирослав Петрович

Гостинно запрошуємо до веб-сайту кафедри інформаційно-обчислювальних система та управління ІОСУ. Ви знайдете багато корисної інформації відносно наших ступеневих програм бакалавра, магістра, кандидата (доктора) наук, навчальних планів, подробиць наукової діяльності, викладачів, інженерів та студентів. Ми заохочуємо Вас завантажити наш сайт і взнати, які привабливі навчальні програми ми пропонуємо як на бакалаврському та і на магістерському рівні, і які реальні перспективи Ви маєте для інтеграції в академічне і наукове середовище європейських і світових університетів.

Сфери наукових досліджень

Кафедра ІОСУ разом з Науково-дослідним інститутом інтелектуальних комп’ютерних систем, МОНУ та Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова, Національна академія наук проводить інтенсивні наукові дослідження, виконуючи щорічно низку міжнародних проектів, до яких залучаються і студенти

• Інтелектуальні контролери
  • Нейронні мережі і паралельні обчислення
  • Інтелектуальні робототехнічні системи
  • Системи кібербезпеки
  • Інтелектуальні дистрибутивні системи і віртуальні мережі
  • Обробка та генерування складних зображень
  • Розпізнавання образів засобами штучного інтелекту

29 червня 1989 року

Створення кафедри

Кафедра створена 29 червня 1989 року на базі галузевої науково-дослідної лабораторії автоматизованих систем і мереж (ГНДЛ АСМ), розробки якої були впроваджені на ряді підприємств електронної та авіаційної промисловості колишнього СРСР.

Червень 1994 рік

Створенння факультету комп’ютерних інформаційних технологій

На базі кафедри ІОСУ у червні 1994 року був створений факультет комп’ютерних інформаційних технологій.

з 2001 року

Перша міжнародна конференція ІЕЕЕ Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems (IDAACS) www.idaacs.net

З 2001 року регулярно, що два роки, проводиться міжнародна конференція ІЕЕЕ Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems (IDAACS) www.idaacs.net, восьма конференція проводилась у Варшаві (Польша , вересень 2015 року).

з 2002 року

Щоквартально видається міжнародний фаховий науковий журнал “Комп’ютинг” www.computingonline.net.

Серпень 2004 рік

Створення Науково-дослідного інституту інтелектуальних комп’ютерних систем

ГНДЛ АСМ стала також основою для створення у серпні 2004 року Науково-дослідного інституту інтелектуальних комп’ютерних систем.

Викладачі кафедри

Студентський уряд

Христина Юрків

Т.В.О. Старший лаборант

Христина Юрків

Т.В.О. Старший лаборант

Студентський уряд

Юлія Яцюк

КН-22, Голова студентського уряду

• mko@wunu.edu.ua

Юлія Яцюк

КН-22, Голова студентського уряду

• mko@wunu.edu.ua

Наші випускники

Галяс Юрій Володимирович

Посада: Full-stack Engineer

Рік випуску: 2023

ІТ –  Це надзвичайно захоплююча і перспективна галузь, яка постійно розвивається і пропонує безліч можливостей для професійного зростання.
Під час навчання на Комп’ютерних Науках університету я отримав знання та практичні навички, які вже дозволили мені виконувати великі та складні проекти в індустрії програмного забезпечення. Викладачі університету дуже кваліфіковані та досвідчені, а також завжди готові допомогти та відповісти на питання.
Крім того, навчання на Комп’ютерних Науках дозволяє студентам брати участь у різноманітних проектах, конференціях та семінарах, що робить процес навчання більш цікавим та пізнавальним.
Я дуже задоволений своїм вибором та рекомендую навчання на Комп’ютерних Науках всім, хто зацікавлений у цій галузі і бажає отримати високоякісну освіту та практичний досвід, який допоможе знайти роботу в престижній компанії або розпочати власну успішну кар’єру у сфері ІТ.

Галяс Юрій Володимирович

Посада: Full-stack Engineer