Відбувся День Кар’єри в ЗУНУ

День Кар’єри у Західноукраїнському Національному Університеті: Розглядаємо Майбутнє з Русланом Савчишином.

Сьогодні студенти спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” Західноукраїнського Національного Університету стали свідками захоплюючого заходу. Гостем та спікером заходу був Руслан Савчишин, співвласник та засновник групи компаній MagneticOneGroup.

Тренінг “Штучний Інтелект: Можливості у 2024 році та Що Чекати в Найближчі 5 Років” привернув увагу студентів не лише своєю тематикою, але й знаннями та досвідом спікера.

Він поділився своїм баченням майбутнього розвитку ШІ та його впливу на різні сфери життя. Він відзначив роль технологій AI у вирішенні складних завдань, починаючи від автоматизації рутинної роботи до розвитку інноваційних продуктів та послуг.

Бажаємо студентам успіхів у їхній кар’єрі та подальших зусиль у розвитку сфери штучного інтелекту!