Абітурієнту
Запрошуємо на навчання в Тернопільський національний економічний університет
за спеціальністю “Комп’ютерні науки”
Оберіть рівень освіти за яким хочете навчатись
Ваша майбутня сцеціальність — №122 “Компʼютерні науки”
Це найпопулярніший напрямок з інформатики в зарубіжних університетах, ядро знань, які використовують в своїй роботі фахівці з комп’ютерної та програмної інженерії, інформаційних систем і технологій.
Зміст спеціальності
Комплексне вирішення задач розробки та експлуатації комп’ютерних інформаційних систем і технологій, управління інформаційно-аналітичними системами, створення математичних моделей об’єктів та процесів автоматизації, розробки програмних засобів, проектування мікропроцесорних систем та їх елементів, експертного аналізу способів розгортання нових високопродуктивних систем і мереж та систем штучного інтелекту.
Для активних студентів найкращі можливості
01
Кафедра ІОСУ разом з НДІ Інтелектуальних комп’ютерних систем проводить інтенсивні наукові дослідження: щорічно виконує цілий ряд міжнародних проектів, до яких залучаються і студенти
02
Проводить регулярно міжнародну конференцію IDAACS із залученням обдарованих студентів
03
В результаті науковоїспівпраці кафедра ІОСУ встановила тісні зв’язки з університетами США, Канади, Німеччини, Англії, Китаю, Італії, Іспанії, Франції, Греції, Болгарії, Чехії та Польщі
Напрямки, які ми вивчаємо
Штучний інтелект / Artificial intelligence
Штучний інтеле́кт — це розділ комп`ютерної лінгвістики та інформатики, що опікується формалізацією проблем та завдань, які подібні до дій, що виконує людина.
Наука про дані / Data Science
Наука про дані — це міждисциплінарна галузь про наукові методи, процеси і системи, які стосуються добування знань із даних у різних формах, як структурованих так і неструктурованих.
Інтелектуальна робототехніка / Robotics
Інтелектуальна робототехніка – це система, яка застосовує штучний інтелект, та програмно-математичне забезпечення для роботи сучасних роботів.
Великі дані / Big Data
Big Data — це прогресивний напрямок ІТ-сфери, який дозволяє отримати корисну інформацію з будь-якої кількості даних.
Хмарні технології / Cloud technologies
Хмарні технології — це технології обробки даних, в яких комп’ютерні ресурси надаються Інтернет користувачеві як онлайн сервіс.
Інтернет речей / IOT
Інтернет речей — це об’єднання будь-яких об’єктів в мережу для покращення їхньої функціональності, перетворює звичні для нас речі у нові пристрої.
Доповнена реальність / Augmented reality
Доповнена реальність – це результат введення у поле сприйняття будь-який сенсорних даних з метою доповнення даних про оточення і поліпшення сприйняття інформації.
Машинне навчання / Machine learning
Машинне навчання — це підгалузь штучного інтелекту, яка часто застосовує статистичні прийоми для надання комп’ютерам здатності «навчатися» з даних, без того, щоби бути програмованими явно.