Відбулась зустріч на Дні відкритих дверей у ФКІТ

Сьогодні ми мали чудову зустріч на Дні відкритих дверей у Західноукраїнському національному університеті на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій!

Представники кафедри 122 “Комп’ютерні науки” надали цікаву розповідь про перспективи навчання, показали та розкрили всі таємниці про обладнання, яке застосовується у навчанні. Окрім того, студенти мали можливість виграти цінні призи, пройшовши олімпіаду.

Студенти “Комп’ютерних наук” з власного досвіду розповіли про можливості студентської мобільності, поділившись враженнями від вивчення за кордоном та участі у міжнародних проектах.

А студ декан, Микола Телька, заохотив учасників події та висвітив заплановані заходи та перспективи навчання на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій.

Дякуємо усім, хто завітав на нашу зустріч! Надіємося, що ви знайшли для себе багато цікавої інформації. Не соромтесь зв’язатися з нами, якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте долучитися до нашої навчальної спільноти!