Урочисте засідання науково-технічної ради до Дня науки

До Дня науки в Україні у Західноукраїнському національному університеті відбулося засідання науково-технічної ради.
Роботу зібрання розпочали із Гімну України.

Професорсько-викладацький колектив хвилиною мовчання вшанував пам’ять українських Героїв, випускників та студентів закладу вищої освіти, які віддали своє життя за нас, за наше майбутнє.

Звертаючись до колег, проректор із наукової роботи Зеновій-Михайло  Задорожний зазначив: «В умовах повномасштабної війни росії проти України ми продовжуємо наполегливо працювати, зміцнювати систему освіти нашої держави, робимо свій внесок у становлення світової науки, адже це головна рушійна сила прогресу, нових технологій і розвитку.  Бажаю вам успіхів у роботі, інноваційних ідей та нових здобутків задля спільної перемоги!»

Також Зеновій Васильович відзначив колег за вагомі результати наукових досліджень й плідну працю на благо класичного університету Тернополя, вручивши подяки, грамоти та цінні подарунки!