ChatGPT

ChatGPT

Штучний інтелект увійде у життя кожного. Що означає розвиток систем на кшталт ChatGPT.

Можливо, ви не можете уявити собі світ, в якому Google більше не є найнадійнішою пошуковою системою, але New York Post пише про компанію OpenAI, яка створила штучний інтелект (ШІ) чат-бота під назвою ChatGPT, який може замінити Google та деяких працівників у найближчому майбутньому.

Маючи понад 1 млн користувачів після запуску тиждень тому, ChatGPT може писати комп’ютерний код, створювати складні есе, прикрашати ваш будинок, придумувати виграшні маркетингові ідеї та багато іншого.

Щоб зрозуміти, наскільки вражаючими є можливості ChatGPT, розглянемо такий приклад. Один користувач Twitter попросив чат-бота «написати хайку з точки зору копірайтера, якому сумно, що штучний інтелект може зменшити цінність письмового слова». Відповідь була блискучою. Хайку було написано наступним чином: «Слова на екрані тепер просто розмиті, машина бере перо».

Але і у ChatGPT є деякі недоліки:
Bleeping Computer.com створив список поганих речей про нього, і ось деякі з них: коли чат-бот запитали його думку про людей, він відповів, що «егоїстичні» люди «заслуговують на те, щоб бути знищеними». Чат-бот не має моралі і може писати есе і пісні про речі, які більшість людей вважали б недоречними.

Щоб використовувати ChatGPT, вам потрібно мати обліковий запис в OpenAI. Зареєструватися можна, перейшовши за посиланням.

Як би чудово це не звучало, але багато професій можна було б замінити чат-ботом зі штучним інтелектом, включаючи роботу з написання текстів. Уявіть собі світ, де всі новини, які ви читаєте, всі спроєктовані будівлі, всі створені чипсети та багато іншого походять від штучного інтелекту.

Як користуватися ботом?
Зареєструватися на сайті компанії, щоб користуватися ботом, можна безкоштовно. За одним нюансом: для користувачів з України реєстрація недоступна. Це можна вирішити за допомогою VPN та сервісів, що симулюють віртуальні телефонні номери.
Завдання краще формулювати англійською мовою.