Візит к.т.н.. доц. Турченка В.О., дослідника з університету Торонто (Канада)

25 жовтня з науковим візитом на кафедрі інформаційно-обчислювальних систем і управління та НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ перебував к.т.н, доцент Володимир О. Турченко, який працює дослідником в Ontatio Institute for Studies in Education, університет Торонто, Канада і є заступником головного редактора міжнародного журналу з Компютингу, що індексований наукометричною базою даних Scopus Elsevier.

Були обговорені питання розвитку спільних наукових досліджень між обома установами, сумісної діяльності в рамках підготовки X IEEE міжнародної конференції IDAACS 2019 у м. Metz, Франція, вересень 2019, а також стану видання і стратегії розвитку міжнародного журналу з Компютингу.