Робоча зустріч команди ТНЕУ по проекту Erasmus+Aliot

1110411105

12 жовтня 2017 року відбулася робоча зустріч команди ТНЕУ по проекту Erasmus+Aliot [aliot.eu.org]. На зустрічі були присутні професори Анатолій Саченко – керівник команди від ТНЕУ та Володимир Кочан, доценти Василь Яцків та Василь Коваль, а також Оксана Дунець, контактна особа проекту від ТНЕУ. На зустрічі проф. Анатолій Саченко прозвітував про недавню робочу зустріч усіх учасників проекту на базі університету Коїмбра, м. Коїмбра, University of Coimbra (UC), Португалія. Робоча зустріч учасників проекту проходила на базі одного з найстаріших університетів світу, який заснований у 1290 році. Свій прогрес у розробці робочих програм, лабораторних та семінарських робіт, лекцій представили керівники усіх курсів з університетів Великої Британії, Португалії та України. Під час зустрічі були проведені екскурсії по університету та місту. Прийнято рішення, що необхідно завершити лабораторні роботи, практикуми та лекції по курсах, а також чорнові версії навчальних посібників до середини грудня 2017 року і протягом двох тижнів сформувати список необхідного обладнання. Наступні робочі зустрічі з моніторингу виконання проекту заплановані на лютий місяць 2018 року в Україні, де буде проведено зимову школу, а також на літо у Великій Британії.

Після дискусії, учасники робочої зустрічі 12 жовтня 2017 року прийняли інформацію проф. Саченка до виконання.

Наступна зустріч команди ТНЕУ по проекту Erasmus+Aliot відбудеться на початку листопада 2017 року.