8-ма Міжнародна науково-практична конференція “Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами”

Шановні Колеги!

13-16 лютого 2017 року в с. Яблуниця Івано-Франківської області
відбудеться 8-ма Міжнародна науково-практична конференція
Організатори: Міністерство освіти у науки України
Національний технічний університет “Харківський полетіехнічний інститут”
Українська асоіація управління проектами

Мета конференціяї: обговорення нових ідей в галузі стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1. Інтеграція стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами: моделі, методи та технології

• Прогнозне забезпечення стратегічного управління, управління проектами і програмами.
  • Моделі та методи стратегічного управління, управління проектами і програмами.
  • Маркетингові стратегії в сучасних умовах.
  • Формування портфеля проектів організації.
  • Система збалансованих показників.
  • Оптимізація бізнес-процесів організацій.
  • Інформаційні технології у стратегічному управлінні, управлінні портфелями, програмами, проектами.

Секція 2. Управління ІТ проектами

• Виступ експертів з управління ІТ проектами.

Секція 3. Застосування ефективних технологій управління на практиці

• Виступ експертів-практиків з управління.
  • Виступи випускників спеціальності «Управління проектами» з доповіддю про власні професійні досягнення.

<<Завантажити інформаційний лист>>