Тернопільський національний економічний університет і науково-дослідний інститут інтелектуальних комп’ютерних систем. Участь професора Саченка А.О. в «Міжнародному тижні» у Дортмунді

Професор Саченко А.О. відвідав Дортмундський університет прикладних наук  та мистецтв (Федеративна республіка Німеччина) з 24.10.16 по 28.10.16, взявши участь у 8-му міжнародному тижні, де він презентував доповідь на тему: «».

Крім того було проведено зустріч по проекту Erasmus+ із проф. Пітером Арасом (Prof. Dr. Peter Arras, Бельгія), проф. Галиною Табунських (Україна), проф. Кріcтіаном Майєром (Prof. Dr. Christian Meyer, Німеччина), Ольгою Міхєєвою (Німеччина), проф. Мартіном Куном (Martin Kuhn, Дортмунд, Німеччина), проф. Мартіном Екертом (Martin Eckert, Дортмунд, Німеччина), де обговорювали питання підготовки проекту Erasmus+.

Також проф. Саченко А.О. взяв участь в конференції Smart Energy, де зустрівся з проф. Інго Кунальдом (Prof. Dr. Ingo Kunold, Дортмунд, Німеччина), док. Римою Каліновською (Dr. Rima Kalinauskaite, Литва), Юзефом Зіданом (PH.D. Candidate Youcef J-T. Zidane, Норвегія) та доктором Владом  Боканет (Dr. ing. Vlad Bocanet, Ромунія), Унальдом Россманом (prof. Unald Rossman).

В рамках інтернаціонального тижня, організатори зробили цікаву екскурсію по кампусу університету, де продемонстрували свої розробки в різних сферах технічних наук.

Неймовірно, що університетська команда приймає участь з автогонщиками з Formula 1.