Міжнародна конференція Розробка та використання прикладних систем Румунія, Сучава

Професор Анатолій Саченко і к.т.н Олексій Рощупкін взяли участь у 13-й Міжнародній конференції Розробка та використання прикладних систем, Румунія, Сучава, 19-21 травня 2016 р.. Вони представили дві публікації “Підвищення безпеки системи виявлення вторгнень” та “Системи збору даних з низьким рівнем точності датчиків”. Обидві публікації були включені в матеріали конференції, які були проіндексовані IEEE Xplore,  Web of  Science  –  Conference  Proceedings Citation Index- Science (CPCI-S) та Scopus. Крім того, був проведений студентський конкурс Інтернет речей в якому взяли  участь 15 команд, команда з Чернівецького національного університету зайняла 1 місце.

social programas_present 1IoT Contest