Міжнародна науково-практична конференція «Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами»

16-18 лютого 2016 року в смт. Славське Львівської області відбулася  7-ма Міжнародна науково-практична конференція  «Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами», за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Української асоціації управління проектами. Тернопільський національний економічний університет представляли: проф. Саченко А.О., аспірант Іванишак Ю.М. та студентка 5 курсу Управління проектами Дунець О.В.

Мета конференції полягала в обговорені нових ідей в галузі стратегічного управління, управління портфелями, програмами та проектами.

Конференція була поділена на секції. Секція 1 – Інтеграція стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами: методи, моделі та технології. Секція 2 – Управління ІТ проектами. Секція 3 – Застосування ефективних технологій управління на практиці.

У конференції брали участь як українські науковці так і зарубіжні. Зокрема, з доповідями виступили: Ігбал Бабаєв –  член Азербайджанської асоціації управління проектами AzPMA, член Ради директорів SPMA Баку, Азейбарджан, проф., Четин Ельмас– президент Турецької асоціації управління проектами, проф. Кирил Тодоров – віце-президент Європейської ради для малого бізнесу, Софія, Болгарія.

Розпочали конференцію видатні науковці як: Бушуєв С.Д., д.т.н., проф., президент Української асоціації управління проектами, завідувач кафедри управління проектами КНУБА, м. Київ, Кононенко І.В., д.т.н., проф., завідувач кафедри стратегічного управління НТУ «ХПІ», м. Харків, Гогунський В.Д., д.т.н., проф., завідувач кафедри управління системами безпеки життєдіяльності ОНПУ, м. Одеса та чимало інших.

Чимало молодих спеціалістів, аспірантів виступили зі своїми науковими дослідженнями та представили результати своєї роботи. Професор Гогунський В.Д. провів майстер-клас по використанню наукометричних баз.

У секції з Управління ІТ проектами виступили спеціалісти зі сфери бізнесу, консалтингової діяльності та розповіли про методи та засоби, які успішно використовуються в своїй діяльності, а також описали характерні для даних галузей проблеми.

На церемонії закриття конференції, професор Саченко А. О. висловив подяку за її організацію та проведення, а також запросив усіх охочих прийняти участь у секції міжнародній конференції IDAAC’S 2017, що присвячена управлінню  проектами.

uDSm1yRt_1I