Візит проф. Саченка А.О. у м. Брест

Проф. Саченко А.О. перебував з візитом у Брестському державному технічному університеті з 28 червня по 30 червня у якості голови державної екзаменаційної комісії студентів 5 року навчання зі спеціальності “ Системи штучного інтелекту ”. В процесі візиту було обговорено стан виконання спільної угоди про співробітництво між БДТУ і ТНЕУ в освітянській і науковій сферах. Домовлено про обмін навчально-методичними матеріалами та досвідом при підготовці студентів спеціальності “ Системи штучного інтелекту ” з акцентом на магістерську програму, яку ліцензовано на кафедрі інформаційно-обчислювальних систем та управління ТНЕУ.

Сторони обсудили тематику кандидатських і докторських дисертацій, зміст доповідей, що подаються на VIII IEEE International IDAACS-2015 Conference, можливі кандидатури для керування сесіями IDAACS-2015 Conference. Узгоджено також подачу спільної наукової статті за результати попередньої наукової конференції VII IEEE International  IDAACS-2013 Conference і підготовку спільної монографії та патенту.

3bef846